СБУ запобігла масштабному теракту у прифронтовому Дніпрі. Агентка рф планувала підірвати адмінбудівлю одного з правоохоронних органів у центрі міста. Її затримали.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.
За даними слідства, 29-річна жінка з Вінниці, раніше наркозалежна, потрапила до поля зору російських спецслужб під час пошуків “легких грошей” у Telegram.
Після вербування вона була направлена до Павлограда, де отримала саморобний вибуховий пристрій (СВП).
Далі агентка переїхала до Дніпра, де орендувала квартиру та проводила розвідку поблизу цілі. Вона облаштувала тайник із вибухівкою і передала координати кураторам.

План передбачав, що інший виконавець має забрати СВП, закласти його біля будівлі правоохоронців і активувати вибух.
СБУ запобігла загрозі – вибуховий пристрій вилучили та знешкодили, а жінку затримали на спробі втечі з міста.
Зловмисницю затримали на блокпосту, коли вона намагалася виїхати маршруткою до Одеси.
Їй повідомлено про підозру за готування до терористичного акту за попередньою змовою (ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 258 КК України).
Зловмисниці загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Нагадаємо, агентка рф збиралася підірвати обласний ТЦК в Одесі.
