БлогиБлог Павла НевесенкаВид з балкону: «Срачова» сесія, ображені, або хто купив балкон? 

Вид з балкону: «Срачова» сесія, ображені, або хто купив балкон? 

Це останній випуск у 2025 році. З різдвяно-новорічним настроєм, профілактикою пафосу і вакцинацією від політичного популізму. Говоримо про: 

  • Перепалку на сесії міської ради, бо гроші то наше все
  • Хто образився на ведучого, але отримав собі неприховану рекламу
  • Та шукаємо відповідь на одвічне питання: хто купив балкон?)))))

“Вид з балкону” – це місце, з якого видно всіх: і тих, хто критикує, і тих, хто ображається, і тих, хто робить вигляд, що не впізнав себе.

Ми не вгоджуємо. Ми показуємо.

Попередній випуск «Вид з балкону»: Мінус в чаті «Слуг народу», кодекс етики і «кіпіш» через пів лимона.

Павло Невесенко
Павло Невесенко
"І що тут саме цікаво, ти ж маєш точно так само, такі ж окуляри"

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc