Це останній випуск у 2025 році. З різдвяно-новорічним настроєм, профілактикою пафосу і вакцинацією від політичного популізму. Говоримо про:
- Перепалку на сесії міської ради, бо гроші то наше все
- Хто образився на ведучого, але отримав собі неприховану рекламу
- Та шукаємо відповідь на одвічне питання: хто купив балкон?)))))
“Вид з балкону” – це місце, з якого видно всіх: і тих, хто критикує, і тих, хто ображається, і тих, хто робить вигляд, що не впізнав себе.
Ми не вгоджуємо. Ми показуємо.
Попередній випуск «Вид з балкону»: Мінус в чаті «Слуг народу», кодекс етики і «кіпіш» через пів лимона.
