БлогиБлог Олени Хотенко2025-й – ще один рік випробувань, важких рішень і боротьби

2025-й – ще один рік випробувань, важких рішень і боротьби

Рік, у якому життя в Україні знову не йшло «як зазвичай», бо про все звичайне ми давно вже просто мріємо. Ми провели цей рік під виття сирен, а надії були розбавлені тривогами. Ми жили між новинами з фронту і буденністю, котра трималася виключно на силі волі Людей. Це був рік, коли кожен українець так чи інакше ніс свою частку відповідальності – на передовій, у тилу, за кордоном, у тиші кабінетів і в шумі волонтерських хабів.

2025-й став для мене роком, у якому народжувалися ідеї, що виходять далеко за межі одного міста чи навіть країни. Ідеї про зв’язок, який не обривається від відстаней або часових поясів. Про українців, розкиданих світом, але з’єднаних невидимою ниткою спільного досвіду, болю і надії. Про відчуття, що ми усі разом. Не формально, а по-справжньому – з одним великим серцем на всіх.

Цей рік навчив нас жити в постійній напрузі і водночас знаходити в собі сили для тепла та дружніх обіймів. Підтримувати одне одного словом, дією чи навіть просто присутністю. Не втрачати віри саме там, де, здавалося б, що її вже майже не залишилося. Після початку повномасштабного вторгнення ворога життя щодня демонструє, наскільки крихкою є стабільність і наскільки сильною може бути людина, коли вона знає, заради чого тримається.

У новому році бажаю нам усім не втрачати людяності в умовах великої світової турбулентності. Зберігати гідність там, де так легко опустити руки. Мислити критично, не піддаватися маніпуляціям і страхам, але жити серцем, яке не звикає до болю і не стає байдужим. Об’єднуватися не зі страху і не у безвиході, а з позиції внутрішньої сили і усвідомлення спільної великої мети.

Нехай 2026-й рік принесе Україні довгоочікуваний і справедливий мир. Нехай він поверне тишу в наші домівки і спокій у сни наших дітей. А кожному з нас нехай верне ясність, внутрішню рівновагу і відчуття, що навіть у найскладніші роки свого життя ми прожили не дарма. Що ми усі були на своєму місці. І що робили щось по-справжньому історично важливе.

З вірою в Україну.
З вірою у людей.
З вірою в те, що ми вистоїмо.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc