Всі новиниЗнову повідомили про замінування діагностичного центру в Рівному

Знову повідомили про замінування діагностичного центру в Рівному

Сьогодні, 30 вересня на електронну пошту в Діагностичний центр надійшов лист про замінування медичного закладу. Цю інформацію для “Рівне Онлайн” підтвердив речник ГУ ДСНС у Рівненській області Дмитро Мельник.

Нагадаємо, що кілька днів тому, 28 вересня головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука Роман Шустик повідомив рятувальникам про замінування медзакладу. Тоді бійці ДСНС евакуювали майже 700 людей.

Евакуювали майже 700 людей: У Рівному повідомили про замінування діагностичного центру (ФОТО/ВІДЕО)

Тоді під час обстеження будівлі та прилеглої до неї території вибухонебезпечних предметів не виявили.

Наразі усі спецслужби з’їхалися до Діагностичного центру.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc