Всі новиниЖіноча команда "Вереса" відкриє сезон матчем з "Динамо"

Жіноча команда “Вереса” відкриє сезон матчем з “Динамо”

У стартовому турі Вищої ліги чемпіонату України серед жінок команда рівненського Вереса на своємо полі зіграє проти Динамо.

Базова дата проведення матчу – 5-те серпня.

У другому турі підопічні Олени Рудої зіграють в гостях із Маріуполем. А у третьому – вдома проти чемпіонок України – Ворскли.

Повний календар змагань шукайте на клубних ресурсах згодом.

Нагадаємо сезон 2022/2023 жіноча команда народного клубу завершила на восьмій позиції.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc