Всі новиниЗеленський нагородив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня двох жителів Рівненщини

Зеленський нагородив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня двох жителів Рівненщини

Президент України Володимир Зеленський нагородив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня двох жителів Рівненщини – Андрія Бурачика (начальник Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни) та Юрія Мельника (старший електромеханік тягової підстанції Здолбунів виробничого структурного підрозділу «Рівненська дистанція електропостачання» регіональної філії «Львівська залізниця»).

Відповідний указ оприлюднено на сайті Глави держави.

Державними нагородами Президент України Володимир Зеленський відзначив з нагоди Дня незалежності за вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку.

 

Хочеш повідомити новину, потрібна допомога наших журналістів або побачив помилку у тексті – 0681165009 Viber/ Telegram.

Читайте також:

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc