Всі новиниЗа вихідні на Рівненщині поліцейські виявили понад тридцять нетверезих водії

За вихідні на Рівненщині поліцейські виявили понад тридцять нетверезих водії

За минулу добу, 24 квітня, правоохоронці територіальних підрозділів склали 23 адміністративні протоколи на водіїв за керування транспортними засобами у стані сп’яніння, а напередодні — 11.

Про це інформує ГУ НП в Рівненській області.

Під час патрулювання у селі Озеро Вараського району екіпаж сектору реагування патрульної поліції відділення № 1 (смтВолодимирець) Вараського РВ зупинили скутер «Suzuki», кермувальник якого перебував у стані алкогольного сп’яніння: огляд у медзакладі показав 2,53 проміле.

У Сарненському районі поліцейські офіцери Немовицької територіальної громади під час патрулювання склали адміністративний протокол за керування автомобілем «Volkswagen Caddy» у стані сп’яніння жителем села Богуші. Огляд за допомогою алкотестера «Драгер» показав 1,08 проміле.

У Сарнах поліцейські СРПП виявили ознаки алкогольного сп’яніння у водія мопеда «Alpha», що і підтвердив огляд у медзкладі — 3,77 проміле.

На всіх правопорушників складені відповідні адміністративні матеріали.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc