Всі новиниВийшов на колію та зупинився: На Рівненщині під потягом загинув чоловік

Вийшов на колію та зупинився: На Рівненщині під потягом загинув чоловік

Вчора, 13 листопада біля села Ульбарів, що на Дубенщині під потягом загинув чоловік. Машиніст потягу сполученням «Дніпро-Львів» наїхав на 46-річного жителя села Озеряни. З його слів, чоловік вийшов на колію та зупинився.

У пресслужбі Поліції Рівненської області додали, що попри екстрене гальмування уникнути наїзду не вдалося.

Від отриманих травм чоловік загинув на місці. Усі обставини події встановлюються. Відомо, що чоловік мав психічні розлади. Наразі триває досудове розслідування.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc