Всі новиниВіталій Коваль прокоментував наслідки влучання в нафтобазу на Рівненщині

Віталій Коваль прокоментував наслідки влучання в нафтобазу на Рівненщині

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль під час включення до телемарафону на телеканалі «Ми – Україна» прокоментував наслідки атаки ворожими безпілотниками нафтобази на Дубенщині.  

Нагадаємо, що сьогодні вночі, 9 серпня Рівненщина зазнала масованої атаки безпілотниками. На жаль, зруйнована нафтобаза на Дубенщині. Жертв – немає.

Рівненщина зазнала масованої атаки безпілотниками

FB_IMG_1691657340794

Наразі пожежа локалізована, продовжується горіння нафтопродуктів. До повної ліквідації наслідків пройде ще багато часу. Звичайно, це збитки для економіки, адже на базі зберігалася значна кількість нафтопродуктів. Також страждає інфраструктура, важлива в період кампанії збору урожаю, – запевнив Віталій Коваль.

Зазначимо, що хімічний та радіаційний фон в нормі. Евакуація населення застосовуватися не буде.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc