Всі новиниВійськовослужбовець з Квасилова виборов золоту медаль на Кубку України

Військовослужбовець з Квасилова виборов золоту медаль на Кубку України

30-31 серпня у Кароліно-Бугазі триває Всеукраїнський турнір кубок України зі спортивного й бойового самбо серед чоловіків та жінок.

Про це інформує Рівненська міська рада.

Команду Рівненської області у змаганнях з спортивного самбо представляв квасилівчанин, військовослужбовець Національної Гвардії України – Максим Дудяк.

Продемонструвавши усі свої вміння і майстерність, у перший день змагань, Максим здобув золоту нагороду у ваговій категорії 71 кг.

Зауважимо, що Максим у фіналі взяв впевнений реванш у свого головного суперника, котрому поступився минулого чемпіонату.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc