Всі новиниВідомо, скільки шкіл на Рівненщині перейшли на дистанційне навчання

Відомо, скільки шкіл на Рівненщині перейшли на дистанційне навчання

На сьогодні із 553 закладів загальної середньої освіти Рівненщини 85 проводять навчання дистанційно.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

За словами директора департаменту освіти і науки ОДА Петра Коржевського, із 44 510 працівників закладів освіти області – 35 673 пройшли вакцинацію (або одужали від COVID-19), що в середньому становить, 80,1%. У закладах ЗСО з 29 673 працівників – 23 377 (78,8 %) персоналу. Проте такий усереднений показник, у розрізі окремих закладів, не дає можливості проводити навчання в звичайному режимі.

Через недостатній рівень вакцинації вчителів і колективів у 27 громадах є школи, що проводять навчання учнів 5-11 класів дистанційно.

Найгіршою є ситуація із вакцинацією працівників ЗНЗ у Березівській та Рокитнівській ТГ. Зокрема, Більський та Кисорицький ліцеї, Нетребська та Єльнівська гімназії мають нульовий відсоток вакцинованих працівників.

Нагадаємо, що у зв’язку із негативною динамікою поширення COVID-19 із 23 жовтня Рівненщина переходить у «помаранчеву» епідеміологічну зону.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc