Всі новиниВідомо, кому на Рівненщині обмежать споживання електроенергії

Відомо, кому на Рівненщині обмежать споживання електроенергії

Графіки обмежень на Рівненщині затвердили для підприємств. Для населення світло наразі не вимикатимуть. Відповідні рішення прийняли на Раді оборони області.

– Сьогодні індикативний день! Якщо свідоме обмеження споживання електроенергії дозволить нам пройти пікові навантаження, аварійних відключень зможемо уникнути!, – наголосив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Так, прийнято наступні рішення:

  • Ввести в дію затверджені НАК «Укренерго», Рівненською ОДА, ПРАТ «Рівнеобленерго» графіки обмежень по потужності електроенергії і обмеження споживання електричної енергії. Наразі це рішення стосується лише підприємств.
  • Головам громад забезпечити зменшення споживання електроенергії з 7-00 до 23-00 за рахунок обмеження вуличного та зовнішнього освітлення.
  • Головам громад провести інформування населення щодо необхідності зниження споживання населенням електроенергії з 7-00 до 23-00, дотримання максимальної економії при її споживанні.
Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc