Всі новини"Верес" зіграє вдома з "Шахтарем" 2-го серпня

“Верес” зіграє вдома з “Шахтарем” 2-го серпня

Рівненський Верес зіграє домашній матч другого туру чемпіонату VBET-ліги проти донецького Шахтаря 2-го серпня. Матч відбудеться на стадіоні Авангард і розпочнеться о 17:00.

Через діючі безпекові обмеження воєнного стану, гра пройде без уболівальників. Вхід на стадіон доступний лише акціонерам народного клубу.

Нагадаємо, стартовий матч нового сезону чемпіонату VBET-ліги Верес зіграє 28-го липня у Житомирі проти Полісся. Початок цієї гри – о 19:00.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc