Всі новиниВажкоатлети Рівненщини стали призерами Всеукраїнського турніру

Важкоатлети Рівненщини стали призерами Всеукраїнського турніру

З 1 по 3 грудня у м. Камінь – Каширський відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років пам’яті А. Л. Хвесика.

В даних змаганнях пвзяли участь вихованці Березнівської ДЮСШ на чолі з тренером Сударіковим Володимиром Олексійовичем. За підсумками змагань спортсмени Рівненської області посіли 3 командне місце.

Спортсмени були нагороджені медалями та грамотами. Призерами даних змагань стали: Менькова Софія, Рачковська Ірина, Кондратюк Володимир, Клімов Дмитро, Гамувка Давид, Постоєв Віталій.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc