Всі новиниВ Україні фіксують дефіцит електроенергії: Споживачів закликають економити електроенергію

В Україні фіксують дефіцит електроенергії: Споживачів закликають економити електроенергію

В Україні фіксують дефіцит електроенергії. Споживачів закликали економити електроенергію, адже у вечірні години дефіцит може збільшитися. 

Про це інформує Рівненська ОВА.

Як повідомляє НЕК “Укренерго” – NPC Ukrenergo , нестача електроенергії виникла через погодні умови, підвищену аварійність блоків електростанцій та недостатній імпорт з ЄС. Наразі шукають можливості, як покрити цей дефіцит.

Тож українців попросили зменшити споживання електроенергії протягом доби, а саме: вмикати пральні машини вночі, не користуватися одночасно потужними електричними пристроями та вимикати світло у приміщеннях, якими ви не користуєтеся.

У Міністерство енергетики України коментують, що ситуація в енергосистемі є стабільною та контрольованою. Зокрема, в Україні працюють 9 блоків АЕС, які забезпечують потребу в електроенергії на 55%. Окрім того, для покриття потреби планується збільшити виробництво електроенергії гідроелектростанціями.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc