Всі новиниВ оздоровчому таборі на Рівненщині відбулося спортивне свято (ФОТО)

В оздоровчому таборі на Рівненщині відбулося спортивне свято (ФОТО)

Вже декілька років поспіль в оздоровчих таборах Рівненщини проводиться спортивне свято «Олімпійське літо». Черговим місцем проведення «Олімпійського літа», вже не вперше цього сезону, став дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне», що в селі Кустин Рівненського району.

Про це інформує Спорт для всіх Рівненщини.

Ініціатива організації такого дозвілля належить Спорт для всіх Рівненщини. Спільно з Рівненське обласне відділення НОК України вони щороку проводять різноманітні спортивні естафети та конкурси.

Юнаки та дівчата мали можливість продемонструвати свої навички володіння різноманітним спортивним інвентарем у п’яти естафетах. Протягом всіх стартів учасники намагалися показати найкращий результат та вибороти бонусні бали влучними попаданнями в цілі кільцями та м’ячами. В загальному підсумку, це дозволило майже всім колективам показати хороші результати.

Але найсильнішими та найшвидшими все ж таки стала команда «Спартанці». Друге та третє місця посіли юні спортсмени команд «Шайби» і «Маяк».

Крім позитивних емоцій юних спортсменів та вболівальників, всі учасники отримали сувеніри, а переможці та призери – заслужені відзнаки від організаторів свята.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc