Всі новиниВ Острозі жительки кількох вулиць об'єдналися задля Перемоги (ФОТО)

В Острозі жительки кількох вулиць об’єдналися задля Перемоги (ФОТО)

З перших днів повномасштабного вторгнення в Острозі мешканці вулиць Кринична, Польова, Перша лінія, Друга лінія, Заярова та інших випікають випічку для військових. Також до них долучалися жителі Межиріччя. Солодкі вироби замішували та розказували всі разом, а от випікали господині вже на різних кухнях. Також ґаздині випікали хліб.

Про це інформує Острозька міська рада.

334444433_1077032740355445_6135707660199486120_n

334586125_2365858180243901_3423226904703829143_n

За все період вони спекли майже три тонни випічки. Продукти для випічки купували, або приносили з домівок.

323712826_1624646828004585_3895252974085987289_n

328842672_152684374306797_4081857908533213878_n

334735254_578927637583780_479711050732813547_n

А віднедавна розпочали робити домашній чай з лікувальних трав.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc