Всі новиниУ Здолбунові завершився опалювальний сезон

У Здолбунові завершився опалювальний сезон

У зв’язку зі сталим підвищенням середньодобової температури повітря, яка забезпечує підтримання допустимих температурних режимів усередині приміщень, з метою економії енергетичних ресурсів, виконавчий комітет вирішив теплопостачальним підприємствам, підприємствам, установам та організаціям Здолбунівської міської територіальної громади незалежно від форми власності, окрім закладів охорони здоров’я Здолбунівської міської територіальної громади та комунального закладу «Здолбунівський геріатричний пансіонат» Рівненської обласної ради, закінчити опалювальний сезон 2021-2022 року 13 квітня 2022 року. 

Про це інформує Здолбунівська міська рада.

Опалювальний сезон для населення в індивідуальному житловому секторі закінчити 13 квітня 2022 року. Члени виконавчого комітету також вирішили відновити роботу постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc