Всі новиниУ Здолбунові на водія сміттєвоза складено адмінпротокол

У Здолбунові на водія сміттєвоза складено адмінпротокол

У Здолбунові по вулиці Грушевського біля центрального міського скверу інспектор благоустрою Здолбунівської громади помітила припаркований сміттєвоз, з якого витікала незрозуміла рідина з неприємним запахом. Водія у спецмашині не було. Коли водія таки дочекались, він поскаржився на поламку сміттєвозу.

Про це інформує Здолбунівська міська рада.

Інспектор благоустрою Здолбунівської міської ради, попередньо викликавши поліцію, склала адмінпротокол на водія, який допустив витік рідких побутових відходів, чим порушив правила благоустрою та ст.152 КУ “Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів”

Після чого сміттєвоз поїхав, залишивши по собі калюжу відходів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc