Всі новиниУ стані сп’яніння та з наркотиками: на Рівненщині у водійки вилучили півкілограма...

У стані сп’яніння та з наркотиками: на Рівненщині у водійки вилучили півкілограма амфетаміну

Вчора, вночі 18 травня поліцейськії на одному із блок-постів колишнього Острозького району зупинили автомобіль «ЗАЗ». У 32-річної мешканки м. Острог вони виявили ознаки наркотичного сп’яніння, а сама водійка не мала відповідних документів на керування транспортним засобом.

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Під час огляду салону авто правоохоронці виявили три пакети з підозрілою речовиною. Слідчі вилучили кристалічну речовину амфетамін та фенон загальною вагою орієнтовно 650 грамів.

За фактом незаконного перевезення наркотичної речовини слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 309 КК України. Вилучене скеровуватимуть на експертизу, за результатами якої вирішуватиметься питання про повідомлення зловмисниці про підозру.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc