Всі новиниУ школах Рівного офіційно закінчилося навчання

У школах Рівного офіційно закінчилося навчання

Свято останнього дзвоника у школах Рівненської громади проходило у різних форматах — у когось онлан-режимі, у когось невеликі лінійки для визначених класів. 

Про це інформує Рівненська міська рада.

За словами начальника Управління освіти м. Рівне Богдана Туровича, усе пов’язано із воєнним станом, тож закладам освіти не рекомендували влаштовувати гучних святкувань.

– На жаль, загальноміського свята та, відповідно, ходи випускників не буде, – зазначив Богдан Турович.

До слова, цього року зі шкіл громади випускатиметься 4274 учні: 2677 закінчують 9 клас та 1597 — 11 клас. Попередньо визначили, що дев’ятикласники отримають документи про закінчення навчання 17 червня, а 11-класники – 24 червня.

Окрім того цьогоріч у Рівному 94 випускника претендують на “золоту” медаль, а 31 – на “срібну”.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc