У Володимирці встановлять систему відеоспостереження вулиць селища та підключать цю систему до інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи «Безпечне місто».
16 відеокамер встановлять на основних вулицях та центрі селища. Відеоспостереження контролюватиме поліція. Вартість проєкту – 894 182 гривень.
Про це повідомляють у Володимирецькій селищній раді.
Профінансує цей проєкт Уряд. Володимирецька громада відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України отримає понад 5,2 млн гривень на соціально-економічний розвиток. Громада подавала на розгляд декілька проєктів, з яких Уряд обрав три. Серед яких встановлення системи відеоспостереження у селищі.
