На Рівненщині у селі Бронники нетверезий водій в’їхав в електроопору та залишив без світла мешканців. Про це повідомляє інстаграм-спільнота rivne_dtp.

На Рівненщині у селі Бронники нетверезий водій в’їхав в електроопору та залишив без світла мешканців. Про це повідомляє інстаграм-спільнота rivne_dtp.