Всі новиниУ селі на Рівненщині нетверезий водій в'їхав в електроопору (ВІДЕО)

У селі на Рівненщині нетверезий водій в’їхав в електроопору (ВІДЕО)

На Рівненщині у селі Бронники нетверезий водій в’їхав в електроопору та залишив без світла мешканців. Про це повідомляє інстаграм-спільнота rivne_dtp.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc