Всі новиниУ Рівному жінка випала з маршрутки: Вона - у комі (ФОТО)

У Рівному жінка випала з маршрутки: Вона – у комі (ФОТО)

Вчора, 29 січня у рівному на вулиці Данила Галицького 61-річна рівнянка хотіла вийти із маршрутки «Рівне-Радивилів» на зупинці. Вона впала під час руху автобуса на асфальтне покриття через передні двері салону. Чому так сталося – наразі з’ясовують правоохоронці.

У преслужбі Поліції Рівненської області додали, що рівнянка, внаслідок падіння, отримала важку черепно-мозкову травму та мозкову кому. Наразі вона перебуває у медзакладі.

Кермувальник автобуса — 38-річний житель колишнього Радивилівського району за результатами огляду був тверезий.

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Усі обставини ДТП встановлюють слідчі.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc