Всі новиниУ Рівному встановили “зелений” рівень епідемічної небезпеки

У Рівному встановили “зелений” рівень епідемічної небезпеки

Відповідне рішення прийняли вчора, 5 квітня на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Ковід не зник. Саме тому на засіданні комісії вирішили продовжити карантин на території Рівненської міської територіальної громади до 31 травня 2022 року.

Про це інформує Рівненська міська рада.

Попри це, встановлений “зелений” рівень епідемічної небезпеки поширення на території Рівненської міської територіальної громади. А отже діють обмеження, з цим пов’язані.

Водночас, члени Комісії залишили чинним обмеження щодо перевезення пільговиків. Тож у Рівному пільговим проїздом у громадському транспорті можна скористатися з 10 години ранку. Це також пов’язано з ситуацією в транспортній галузі у воєнний час.

Також на території громади, як і всієї області загалом, діє заборона на розведення багать у рекреаційних зонах (крім спеціально облаштованих місць), випалювання стерні, сухої рослинності та сміття на землях лісового фонду, торфовищах, в сільгоспугіддях, лісосмугах, заплавах річок та вздовж доріг.

На комісії вирішили зобов’язати керівників добровольчих формувань територіальної оборони здійснювати контроль за пожежною обстановкою в природних екосистемах, своєчасно інформувати підрозділи РУ ГУ ДСНС України у Рівненській області про виникнення пожеж та, за можливості, самостійно вживати заходів щодо їх гасіння до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc