Всі новиниУ Рівному вшанували пам'ять Героїв-гвардійців, що загинули від удару по телевежі в...

У Рівному вшанували пам’ять Героїв-гвардійців, що загинули від удару по телевежі в Антополі

Рівно рік тому 14 березня внаслідок ракетного удару по телевізійній вежі в Антополі загинув 21 нацгвардієць.

У заході взяли участь представники органів влади, військовослужбовці, поліцейські, громадськість, родичі загиблих.

Сьогодні ж на місці ракетного удару освятили меморіальний знак і вшанували загиблих.

Будьмо гідними всіх тих, хто в усі часи боровся і віддавав своє життя за Україну. Вічна слава і шана Героям!

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc