Всі новиниУ Рівному вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

У Рівному вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні в Рівному рятувальники Головного управління ДСНС області спільно з ветеранами-чорнобильцями, представниками влади та громадськості вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Усіх тих хто ціною власного життя та здоров’я ліквідовував наслідки наймасштабнішої техногенної аварії ХХ століття.

Про це інформує Головне управління ДСНС у Рівненській області.

FB_IMG_1702552967598

FB_IMG_1702552965259

У ході урочистостей було освячено пам’ятний знак “Жертвам Чорнобильської катастрофи”, який є нагадуванням про те, що таке ядерна катастрофа і які наслідки вона може мати. Він є символом вшанування подвигу тих, хто ціною свого життя і здоров’я врятував Україну та світ від небувалої біди.

FB_IMG_1702552956671

FB_IMG_1702552959877

Нагадаємо сьогодні в Україні відзначають День ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цьогоріч минуло 37 років із часу техногенної катастрофи.

Низький уклін і вічна пам’ять героям-ліквідаторам!

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc