Всі новиниУ Рівному водій в'їхав в електроопору, залишив авто і втік (ФОТО)

У Рівному водій в’їхав в електроопору, залишив авто і втік (ФОТО)

Сьогодні вночі, 12 вересня у Рівному на вулиці Кулика і Гудачека (колишня Макарова) сталася дорожньо-транспортна пригода. На місці аварії правоохоронці виявили понівечений автомобіль, який в’їхав в електроопору.

Лейтенант патрульної поліції Рівненщини Тетяна Рачок повідомила для “Рівне Онлайн”, що водія на місці аварії не було і так як номерні знаки на транспортному засобі були відсутні встановити власника не вдалося.

Патрульні склали схему ДТП та акт огляду вулично-шляхової мережі. Автомобіль доставили на штрафмайданчик.

 

Хочеш повідомити новину, потрібна допомога наших журналістів або побачив помилку у тексті (068)116-5009 Viber/ Telegram”

Читайте також:

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc