Всі новиниУ Рівному відразу два пікети перед сесією міської ради (ФОТО)

У Рівному відразу два пікети перед сесією міської ради (ФОТО)

Сьогодні перед початком сесії Рівненської міської ради мітингують обмануті вкладники “Рівненської брами” та батьки вихованців СДЮСШОР №2.

Ошукані пайовики “Рівненської брами” вимагають проведення аудиту будівництва та адекватної реакції міської ради і правоохоронних органів на їхні вимоги. Нагадаємо, що вони придбали квартири ще у 2016 році, однак і досі їх ще не збудували.

Також мітингують батьки вихованців СДЮСШОР №2. Вони вимагають повернути дітей до тренувань з тренером Волошиною Світланою, з якими діти показують хороші результати.

Звинувачують директорку спортивної школи Анну Хлістунову у тому, що вона посприяла у працевлаштуванні іншого тренера, який тривалий час був за кордоном і тільки недавно повернувся в Україну. Тепер діти змушені займатися зі своїм тренером в приватному басейні.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc