Всі новиниУ Рівному відбудеться зустріч з призерами Олімпіади в Токіо

У Рівному відбудеться зустріч з призерами Олімпіади в Токіо

У суботу 21 серпня об 11 годині в Парку Шевченка на “Зеленці” відбудеться зустріч з переможцями Олімпіади в Токіо – Михайлом Романчуком і Олегом Омельчуком та їхніми тренерами Петром Нагорним та Сергієм Бондарем.

Про це інформує Рівненська міська рада.

Нагадаємо, що Михайло Романчук вразив своїми результатами на Олімпіаді в Токіо. Він до бронзи на дистанції 800 м вільним стилем додав срібло на дистанції 1500 м.

Рівненський стрілець Олег Омельчук на Олімпіаді виборов «бронзу» у парі з Оленою Костевич у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc