В сховищі Рівненського обласного перинатального центру народився малюк.
Про це повідомила головна лікарка закладу Вікторія Єнікєєва.




16-річну породіллю, мешканку колишнього Острозького району, як тільки о 15:30 прозвучала повітряна тривога перенесли у сховище. Саме тут на свій народився хлопчик. Мама та малюк почуваються добре.

Зазначимо, що Обласний перинатальний центр працює в штатному режимі. Тобто, приймає жінок на пологи чи госпіталізацію без обмежень.

На час повітряної тривоги жінки та новонароджені транспортуються у сховище, а після відбою повертаються в свої палати. Тут облаштована кімната – пологовий зал- операційна, де є умови для проведення втручань під спінальною анестезією, а також дитяча реанімація.
