Всі новиниУ Рівному в сховищі народився малюк (ФОТО)

У Рівному в сховищі народився малюк (ФОТО)

В сховищі Рівненського обласного перинатального центру народився малюк. 

Про це повідомила головна лікарка закладу Вікторія Єнікєєва.

16-річну породіллю, мешканку колишнього Острозького району, як тільки о 15:30 прозвучала повітряна тривога перенесли у сховище. Саме тут на свій народився хлопчик. Мама та  малюк почуваються добре.

Зазначимо, що Обласний перинатальний центр працює в штатному режимі. Тобто, приймає жінок на пологи чи госпіталізацію без обмежень.

На час повітряної тривоги жінки та новонароджені транспортуються у сховище, а після відбою повертаються в свої палати. Тут облаштована кімната – пологовий зал- операційна, де є умови для проведення втручань під спінальною анестезією, а також дитяча реанімація.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc