Всі новиниУ Рівному стартував опалювальний сезон

У Рівному стартував опалювальний сезон

Сьогодні, 18 жовтня, до осель рівнян розпочали подавати опалення.
Інформує Рівненська міська рада.
Зокрема, з теплими батареями вже мешканці мікрорайону ПМК-100, Мототреку. Також опалення є вже у будинках на вулицях Олени Теліги, Соборній та у районі будинку офіцерів.
Впродовж дня мають увімкнути усі котельні у місті, аби  забезпечити рівнян теплом.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc