Всі новиниУ Рівному стартував "Олімпійський день" (ФОТО)

У Рівному стартував “Олімпійський день” (ФОТО)

Щороку у світу з ініціативи Міжнародного олімпійського комітету проводиться спортивно-масовий захід «Олімпійський день». Традиційно, його організацію та проведення здійснює Відділення НОК України в Рівненській області, за підтримки управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації та обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Про це інформує Спорт для всіх Рівненщини.

Цьогоріч, у зв’язку з воєнним станом, організаторами було вирішено не проводити центральний захід, який щорічно відбувався в парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка, за підтримки міської влади Рівного, а сприяти організації та проведенню менш чисельних заходів в окремих населених пунктах, навчальних закладах, колективах тощо.

Активна частина заходу розпочалася зі спортивної розминки для всіх учасників. Основна програма «Олімпійського дня» продовжилась символічним легкоатлетичним забігом.

А далі кожен міг себе випробувати у спортивних естафетах з використанням різноманітного спортивного інвентарю. Переможці естафет: Долішній Марк, Лежняк Стефан, Охмак Вероніка, Макарчук Олександра та призери, отримали подарунки від організаторів, а всі учасники – дипломи та іншу олімпійську атрибутику.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc