Всі новиниУ Рівному п’яний водій в’їхав у бетонне кільце (ФОТО)

У Рівному п’яний водій в’їхав у бетонне кільце (ФОТО)

Сьогодні вночі, 16 лютого у Рівному на перетині вулиць Данила Галицького — Володимира Стельмаха сталася дорожньо-транспортна пригода. 34-річний полтавчанин, керманич автівки Nisan Murano. в’їхав у бордюрний камінь та по інерції наїхав на бетонне огородження кільця.

f2a155a8-2454-40b6-958c-3ab2dc5b8575

У пресслужбі Патрульної поліції Рівненської області додали, що авто отримало механічні пошкодження та завдано матеріальних збитків, пошкоджено 5м бетонного огородження.

У водія було виявлено ознаки алкогольного сп’яніння та запропоновано пройти огляд на визначення стану алкогольного спяніння. Водій погодився, результат огляду становить 0,96 проміле.

Патрульні склали протокол за ч.1 ст.130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП, протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів) КУпАП і акт огляду вулично-шляхової мережі.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc