Всі новиниУ Рівному п'яний водій в'їхав на острівець безпеки

У Рівному п’яний водій в’їхав на острівець безпеки

Вчора ввечері у Рівному на вулиці Романа Шухевича сталася дорожньо-транспортна пригода.

Про це інформує Патрульна поліція Рівненської області.

Очевидець ДТП повідомив правоохоронцям, що водій автомобіля Volkswagen пошкодив острівець безпеки та, ймовірно, перебуває в стані сп’яніння. Через це автомобіль пошкодив дорожній знак.

На місці автопригоди патрульні з’ясували, що 40-річний водій не був уважний, не стежив за дорожньою обстановкою, не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та здійснив наїзд на острівець безпеки.

У результаті дорожньо-транспортної пригоди автомобіль отримав механічні пошкодження з матеріальними збитками.

У керманича були ознаки алкогольного сп’яніння, проте він відмовився проходити тест на вміст алкоголю в крові.

На водія патрульні склали адміністративні матеріали: протокол за ст.124 (Вчинення ДТП) КУпАП та за ст.130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc