Всі новиниУ Рівному провели конференцію щодо енергоефективності громадських будівель

У Рівному провели конференцію щодо енергоефективності громадських будівель

Захід став загальною платформою для органів місцевого самоврядування щодо проблематики підготовки вступних заявок на участь у програмі «Енергоефективність громадських будівель в Україні».

Метою конференції є успішне та ефективне реформування житлового фонду Рівненщини. Втілення своєчасних та ефективних заходів у вирішенні проблемних питань, інформування населення щодо позитивної тенденції енергоефективних заходів у будинках – це важливо.

Такі проєкти, як цей, покращують якість життя, захищають навколишнє середовище та істотно зменшують вартість експлуатації громадських будівель, роблячи Україну ще кращим місцем для життя та ведення бізнесу. Такі кроки повністю відповідають національній енергетичній стратегії України.

Проєкт відбувається у рамках фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Пропозиції для участі у відборі проектів із супровідними документами необхідно подати до 3 червня 2023 року. Вимоги до кінцевих бенефіціарів та проектів термомодернізації наведені у Порядку відбору опублікованих на веб-сайті Мінінфраструктури.

Джерело: Рівненська обласна рада

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc