Всі новиниУ Рівному після довгої перерви відбудеться виступ гурту "OT VINTA" на літній...

У Рівному після довгої перерви відбудеться виступ гурту “OT VINTA” на літній сцені парку Шевченка у підтримку взводу “РІВНЯНИ-ГОНОР”

12 серпня в суботу в День молоді запрошуємо рівнян усіх поколінь на святкове танцювальне шоу від “Едельвейс мистецьке об’єднання”. Саме з нього і розпочнеться благодійний концерт у підтримку взводу рівненських добровольців “РІВНЯНИ-ГОНОР” о 15-30 на Зеленій сцені у парку Шевченка.

Далі у програмі в 16.15 розпочнуться виступи вихованців Палацу дітей та молоді. О 18.00 для вас співатиме Христина Панасюк, а о 18.30 розпочнеться виступ гурту “OT VINTA”.

До речі, з крайнього концерту “OT VINTA” у Рівному минуло майже 3 роки.

Організатори концерту – товариство волонтерів “ГВіНТ” висловлюють подяку рівненським артистам за бажання підтримати взвод рівнян-добровольців “РІВНЯНИ ГОНОР”, що воюють у найгарячіших точках у складі легендарного батальйону “ВОВКИ ДА ВІНЧІ”! Прийдіть та також підтримайте їх!

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc