Всі новиниУ Рівному на парковці обласної лікарні сталася ДТП (ФОТО)

У Рівному на парковці обласної лікарні сталася ДТП (ФОТО)

Сьогодні, 9 вересня у Рівному на вулиці Київській на парковці обласної клінічної лікарні сталася дорожньо-транспортна пригода за участі буса “Mercedes Vito” та легковика “Renalt”.

– На місці події патрульні встановили, що водій автомобіля “Mercedes Vito” здійснив самовільний рух заднім ходом в результаті чого відбувся наїзд на автомобіль “Renalt”, – розповіла для “Рівне Онлайн” лейтенант патрульної поліції Рівненщини Тетяна Рачок.

Під час ДТП автомобілі отримали механічні пошкодження та матеріальні збитки. Водії Водії склали європротокол.

 

Хочеш повідомити новину, потрібна допомога наших журналістів або побачив помилку у тексті (068)116-5009 Viber/ Telegram”

Читайте також:

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc