Всі новиниУ Рівному медики швидкої вивели чоловіка зі стану клінічної смерті

У Рівному медики швидкої вивели чоловіка зі стану клінічної смерті

Вчора зранку на лінію 103 надійшов виклик від 59-річного пацієнта, який мешкає в Рівному. Чоловік повідомив, що його турбує «гострий біль за грудиною».

Про це інформує Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги.

Бригада інтенсивної терапії негайно розпочала збір анамнезу та провели огляд пацієнта. Чоловік скаржився на різкий біль за грудиною, загальну слабкість та запаморочення. Медики негайно розпочали надавати необхідну допомогу відповідно до протоколів.

Опісля, на твердому щиті, перенесли пацієнта до автомобіля швидкої. Під час транспортування до лікарського закладу – стан чоловіка погіршився (зупинка дихання та серцевої діяльності). Медики негайно розпочали проводити реанімаційні заходи.

Завдяки оперативним та висококваліфікованим діям бригади інтенсивної терапії Рівненської підстанції №1 ШМД – пацієнта було виведено зі стану клінічної смерті.

Попередній діагноз: гострий інфаркт міокарда, стан після клінічної смерті.

Пацієнта транспортовано до Рівненської центральної міської лікарні.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc