Всі новиниУ Рівному кілька вулиць відключили від енергопостачання через брак потужностей

У Рівному кілька вулиць відключили від енергопостачання через брак потужностей

Через ракетні удари з ладу виведено важливу електропідстанцію. Тому у Рівному проблеми зі стабільним електропостачанням у місті. ПрАТ “Рівнеобленерго” о 02.10 год. завершили ремонтні роботи по підключенню абонентів до резервного живлення. 

Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.

За повідомленням Рівнеобленерго на 06.00 год. ранку відключень по енергопостачанню у місті не було.

Однак через брак потужностей електромереж, з 7.20 обленерго почали відключати від енергопостачання вулиці мікрорайонів Північного та Автовокзалу Чайка.

Фахівці обленерго, наші комунальники робили і роблять все можливе, щоби відновити нормальну життєдіяльність Рівного!

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc