Всі новиниУ Рівному газовики виявили витоки газу на підземних газопроводах

У Рівному газовики виявили витоки газу на підземних газопроводах

У Рівному на вулиці Декабристів слюсарі АТ «Рівнегазу» в результаті комплексно-приладового обстеження газопроводу виявили пошкодження ізоляції газової труби.

Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Корозія ізоляції призвела до витоку газу на підземному газопроводі. Нині газовики проводять ремонтні роботи. Під час усунення пошкодження можливе відключення від газопостачання частини будинків на вулиці Декабристів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc