Всі новиниУ Рівному дві школи отримають статус гімназій

У Рівному дві школи отримають статус гімназій

З першого вересня у Рівному дві школи за числом 10 та 16 матимуть статус гімназій, а решта навчальних закладів отримають статус ліцеїв.

Про це повідомив Олександр Третяк у Фейсбуці.

Згідно чинних вимог законодавства з початку нового навчального року в Рівному не буде загальноосвітніх навчальних закладів, зі ступенями, навчально-виховних комплексів чи навчально-виховних об’єднань.

Ліцеї працюватимуть як самостійні – 10-11 клас, так і ті, які у своєму складі матимуть гімназії та початкові школи. У гімназіях тепер не буде 10 та 11 класів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc