Всі новиниУ "Рівнетеплоенерго" новий директор

У “Рівнетеплоенерго” новий директор

Новим керівником компанії «Рівнетеплоенерго» став Ющук Олександр Васильович, який пройшов в компанії весь свій трудовий шлях від стажера, під час проходження практики, як студента ВНЗ.

Олександр Васильович народився 30 жовтня 1982 року у місті Рівне. У 2003 році, навчаючись у Національному університеті водного господарства та природокористування був направлений на практику на рівненське теплопостачаюче підприємство. Як талановитому студенту, Ющуку запропонували працювати на підприємстві. Відтоді пройшов весь шлях від майстра до технічного директора компанії. Відтепер, Олександр Васильович призначений директором ТОВ «Рівнетеплоенерго».

Попередній керівник підприємства Приварський Юрій Юрійович подав у відставку за власним бажанням.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc