Всі новиниУ рівненському медзакладі народилася трійня

У рівненському медзакладі народилася трійня

Сьогодні у Рівненському обласному перинатальному центрі народилася трійня. Одна дівчинка і двоє хлопчиків.

Про це повідомили на сторінці медичного закладу у Фейсбук.

Щасливою матусею стала жінка з Вараша. Вона та немовлята почуваються добре.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc