Всі новиниУ Рівненському діагностичному центрі відзначають тридцятиріччя з часу створення закладу

У Рівненському діагностичному центрі відзначають тридцятиріччя з часу створення закладу

Сьогодні у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі імені Віктора Поліщука відзначають тридцяту річницю від часу заснування закладу. На час створення цей медзаклад був унікальним для України. У ході роботи та розвитку діагностичний центр став майданчиком для впровадження та розвитку нових технологій, проведення навчання фахівців.

Про це інформує Рівненська обласна рада.

Згодом на базі закладу було відкрито кафедру медичної діагностики і терапії факультету післядипломної освіти Львівського національного університету ім. Д. Галицького, де лікарі проходять курси первинної спеціалізації та тематичного удосконалення.

Діє на базі діагностичного центру й Рівненська філія Державної установи «Інститут серця МОЗ України», працюють обласний центр репродуктивної медицини, обласний медико-генетичний центр, низка спеціалізованих відділень.

За сумлінну добросовісну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я Рівненщини, кваліфіковану медичну допомогу населенню та з нагоди 30-річчя від Дня заснування закладу працівники діагностичного центру отримали Почесні грамоти обласної ради.

 

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc