Всі новиниУ Рівненській обласній лікарні з'явилося нове обладнання (ФОТО)

У Рівненській обласній лікарні з’явилося нове обладнання (ФОТО)

У відділенні інтервенційної радіології Рівненської обласної клінічної лікарні з’явився новий електрокардіограф. Як зауважила кардіолог Інна Вівсяник, цей апарат є одним із дуже важливих у відділенні.

Про це інформує Рівненська обласна рада.

Зауважимо, що 5 жовтня на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків депутати виділили 800 тис грн на будівництво нового хірургічного корпусу обласної клінічної лікарні, в тому числі і на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc