Всі новиниУ поліції Рівненщини відкрили кімнату для дітей, які постраждали від насильства та...

У поліції Рівненщини відкрили кімнату для дітей, які постраждали від насильства та інших злочинів

Приміщення спеціально обладнане для роботи фахівців із неповнолітніми, які стали свідками чи жертвами злочину, або скоїли правопорушення. Першу таку «кімнату» відкрили раніше у Сарненському районі.

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Вчора під час робочого візиту до Острога начальник поліції області Олексій Камишанський спільно із заступником Русланом Стрельбіцьким та керівником територіальної громади Юрієм Ягодкою оглянув кабінети, створені у відділенні поліції для роботи із дітьми за принципом «зеленої кімнати».

Як зазначила очільниця відділу ювенальної превенції ГУНП Ірина Чорна,в одному кабінеті із дитиною працює психолог, а поліцейський, який перебуває за стіною, через засоби зв’язку корегує питання, що фахівець має поставити дитині.

Спеціальне обладнання документує розмову дитини зі спеціалістом, а цей запис у подальшому може використовуватись у суді для уникнення повторного допиту, щоб не травмувати дитячу психіку.

Олексій Камишанський зауважив, що будь-який злочин, вчинений відносно дітей, знаходиться на особливому контролі.Тому поліція у своїй діяльності повинна використовувати найсучасніші засоби для того, аби розслідувати злочини, скоєні відносно них.

Користуючись нагодою начальник ГУНП Олексій Камишанський звернувся до очільника Острозької територіальної громади та запросив місцевих діток на екскурсію до відділення поліції, аби вони розуміли, що поліцейський — це той, хто може допомогти та кому можна довіритися.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc