Всі новиниУ міській лікарні Рівного встановили новий рентген апарат (ФОТО)

У міській лікарні Рівного встановили новий рентген апарат (ФОТО)

У міській лікарні №2 у Рівному встановлено новий рентген апарат New Oriental 100 МС. Цей апарат придбали за кошти міського бюджету. Він є одним з найновіших, які нині існують, рік випуску – 2021.

Про це інформує Рівненська міська рада.

Зараз апарат працює в тестовому режимі. А медики вже помітили його беззаперечні переваги. Швидкість, простота у використанні, безпечність та компактний дизайн – це те, чим вирізняється цей апарат.

Безплівковий робочий процес забезпечує набагато більш зручний і швидкий результат, ніж звичайний радіографічний процес. Цифрова радіологія значно прискорює діагностику і спрощує процес обстеження. Порівняно із звичайними рентгенівськими рішеннями, цифрова ренгенографія набагато безпечніша, має більш високу якість зображення і з найменшою кількістю дози опромінення.

Надсучасний рентгенівський апарат допоможе медикам проводити діагностику пацієнтів та рятувати їх життя.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc