Всі новиниУ Квасилові мешканці одного будинку на три дні залишаться без газопостачання

У Квасилові мешканці одного будинку на три дні залишаться без газопостачання

Фахівці АТ «Рівнегаз» будуть проводити заміну шафового газорегуляторного пункту. У зв’язку із ремонтними роботами з 9.00 години 21 червня до 16.00 год. 23 червня 2022 року буде припинено газопостачання багатоквартирного житлового будинку №32 по вул. Молодіжній в смт Квасилів. 

Про це інформує Рівненська міська рада.

Загалом тимчасові незручності відчують 110 споживачів природного газу. Про відновлення газопостачання повідомимо додатково.

Фахівці АТ «Рівнегаз» перепрошують за незручності та наголошують, що це виконується насамперед для безпеки населення.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc