Всі новиниУ громаді на Рівненщині збирають мед для ЗСУ

У громаді на Рівненщині збирають мед для ЗСУ

В Острозькій територіальній громаді розпочалася благодійна акція “Подаруй мед захиснику”. Вона триватиме до 19 серпня, до  включно. По селам Острозької громади мед можна приносити в приміщення сільських рад.

В Острозі цілющий та запашний мед можна приносити в Управління забезпечення надання адміністративних послуг, яке знаходиться по проспекту Незалежності, 14 (будівля колишньої районної адміністрації, перший поверх).

Українські військові захищають незалежність нашої Батьківщини, а ми в свою чергу маємо допомагати та підтримувати їх. Весь зібраний мед буде відправлений в “гарячі” точки України для наших воїнів.
Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc